Surub M8, otel inoxidabil A2, 20mm, cap buton, KRAFTBERG, K8X20/ISO7380-2-A2, T151839
Distribuie
  • 1,01lei
  • Fără TVA:0,84lei
  • 200 sau mai multe 0,71lei
  • 400 sau mai multe 0,67lei
  • Disponibilitate:În Stoc (294 buc.)
Surub M8, otel inoxidabil A2, 20mm, cap buton, KRAFTBERG, K8X20/ISO7380-2-A2
Tip produs: surub
Filet: M8
Material: otel inoxidabil A2
Crestatura cap: imbus
Lungime: 20mm
Tip cap: buton
Pas filet: 1,25
Dimensiune crestatura: HEX 5mm
Norma ISO: 7380-F
Diametru cap: 17.8mm
Caracteristici
Diametru cap 17.8 mm
Dimensiune cheie HEX 5 mm
Filet M8
Lungime 20 mm
Pas filet 1.25
Subtip cap Cap buton
Tip surub Cu saiba
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Surub M8, otel inoxidabil A2, 20mm, cap buton, KRAFTBERG, K8X20/ISO7380-2-A2