Surub M5, otel inoxidabil A2, 30mm, cap ingropat, KRAFTBERG, K5X30-ISO10642-A2, T151777
Distribuie
  • 0,75lei
  • Fără TVA:0,62lei
  • 400 sau mai multe 0,52lei
  • 900 sau mai multe 0,49lei
  • Disponibilitate:În Stoc (77 buc.)
Surub M5, otel inoxidabil A2, 30mm, cap ingropat, KRAFTBERG, K5X30-ISO10642-A2
Tip produs: surub
Filet: M5
Material: otel inoxidabil A2
Crestatura cap: imbus
Lungime: 30mm
Tip cap: ingropat
Pas filet: 0,8
Dimensiune crestatura: HEX 3mm
Norma ISO: 10642
Diametru cap: 10mm
Norma DIN: 7991
Caracteristici
Diametru cap 10mm
Dimensiune cheie HEX 3mm
Filet M5
Lungime 30 mm
Pas filet 0.8
Subtip cap Cap ingropat
Tip surub Fara saiba
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Surub M5, otel inoxidabil A2, 30mm, cap ingropat, KRAFTBERG, K5X30-ISO10642-A2