Surub M4, otel inoxidabil A2, 30mm, cap ingropat, KRAFTBERG, K4X30-ISO10642-A2, T151746
Distribuie
  • 0,40lei
  • Fără TVA:0,33lei
  • 400 sau mai multe 0,28lei
  • 900 sau mai multe 0,26lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1390 buc.)
Surub M4, otel inoxidabil A2, 30mm, cap ingropat, KRAFTBERG, K4X30-ISO10642-A2
Tip produs: surub
Filet: M4
Material: otel inoxidabil A2
Crestatura cap: imbus
Lungime: 30mm
Tip cap: ingropat
Pas filet: 0,7
Dimensiune crestatura: HEX 2,5mm
Norma ISO: 10642
Diametru cap: 8mm
Norma DIN: 7991
Caracteristici
Diametru cap 8 mm
Dimensiune cheie HEX 2.5 mm
Filet M4
Lungime 30 mm
Pas filet 0.7
Subtip cap Cap ingropat
Tip surub Fara saiba
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: surub, m4, otel, inoxidabil, a2, 30mm, cap, ingropat, kraftberg, k4x30iso10642a2