Surub M4, otel inoxidabil A2, 30mm, cap buton, KRAFTBERG, K4X30/ISO7380-2-A2, T151748
Distribuie
  • 0,49lei
  • Fără TVA:0,41lei
  • 400 sau mai multe 0,34lei
  • 800 sau mai multe 0,32lei
  • Disponibilitate:În Stoc (3493 buc.)
Surub M4, otel inoxidabil A2, 30mm, cap buton, KRAFTBERG, K4X30/ISO7380-2-A2
Tip produs: surub
Filet: M4
Material: otel inoxidabil A2
Crestatura cap: imbus
Lungime: 30mm
Tip cap: buton
Pas filet: 0,7
Dimensiune crestatura: HEX 2,5mm
Norma ISO: 7380-F
Diametru cap: 9.4mm
Caracteristici
Diametru cap 9.4 mm
Dimensiune cheie HEX 2.5 mm
Filet M4
Lungime 30 mm
Pas filet 0.7
Subtip cap Cap rotund, bombat
Tip surub Cu saiba
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Surub M4, otel inoxidabil A2, 30mm, cap buton, KRAFTBERG, K4X30/ISO7380-2-A2