Surub M3,5, otel, 12mm, cap ingropat, BOSSARD, M3,5X12/BN388, T149716
  • Producător Bossard
  • Cod produs:T149716
Distribuie
  • 0,16lei
  • Fără TVA:0,13lei
  • 600 sau mai multe 0,13lei
  • 1000 sau mai multe 0,10lei
  • 2000 sau mai multe 0,09lei
  • Disponibilitate:În Stoc (3949 buc.)
Surub M3,5, otel, 12mm, cap ingropat, BOSSARD, M3,5X12/BN388
Tip produs: surub
Filet: M3,5
Material: otel
Crestatura cap: Phillips
Lungime: 12mm
Tip cap: ingropat
Dimensiune crestatura: PH1
Norma BN: 388
Norma ISO: 7046
Diametru cap: 6.5mm
Norma DIN: 965A
Material acoperire: zinc
Norma PN: 82208
Clasa de putere: 4.8
Caracteristici
Clasa de putere 4.8
Diametru cap 6.5 mm
Dimensiune cheie PH1
Filet M3.5
Lungime 12 mm
Subtip cap Cap ingropat
Tip surub Fara saiba
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Surub M3, 5, otel, 12mm, cap ingropat, BOSSARD, M3, 5X12/BN388