Surub M3, otel inoxidabil A2, 10mm, cap buton, cu flansa, KRAFTBERG, K3X10/ISO7380-2-A2, T151708
Distribuie
  • 0,14lei
  • Fără TVA:0,11lei
  • 500 sau mai multe 0,12lei
  • 1000 sau mai multe 0,11lei
  • 1200 sau mai multe 0,09lei
  • Disponibilitate:În Stoc (200 buc.)
Surub M3, otel inoxidabil A2, 10mm, cap buton, cu flansa, KRAFTBERG, K3X10/ISO7380-2-A2
Tip produs: surub
Filet: M3
Material: otel inoxidabil A2
Crestatura cap: imbus
Lungime: 10mm
Tip cap: buton
Pas filet: 0,5
Dimensiune crestatura: HEX 2mm
Norma ISO: 7380-F
Diametru cap: 6.9mm
Caracteristici
Diametru cap 6.9 mm
Dimensiune cheie HEX 2 mm
Filet M3
Lungime 10 mm
Pas filet 0.5
Subtip cap Cap buton
Tip surub Cu saiba
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: surub, m3, otel, inoxidabil, a2, 10mm, cap, buton, cu, flansa, kraftberg, k3x10iso73802a2