Saiba rotunda, 6.4x12mm, otel inoxidabil A2, KRAFTBERG, K6.4/D125-A2, T211017
Distribuie
  • 0,16lei
  • Fără TVA:0,13lei
  • 500 sau mai multe 0,11lei
  • 1000 sau mai multe 0,09lei
  • 2000 sau mai multe 0,09lei
  • Disponibilitate:În Stoc (5904 buc.)
Saiba rotunda, 6.4x12mm, otel inoxidabil A2, KRAFTBERG, K6.4/D125-A2
Tip saiba: rotunda
Material: otel inoxidabil A2
Diametru interior: 6.4mm
Diametru exterior: 12mm
Potrivit pentru suruburi M6
Grosime: 1.6mm
Norma DIN: 125A
Producator: KRAFTBERG
Caracteristici
Norma DIN 125A
Norma ISO 7089
Subtip şaiba rotundă
Tip bit Fara bit
Tip element distanţor şaibă
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Saiba rotunda, 6.4x12mm, otel inoxidabil A2, KRAFTBERG, K6.4/D125-A2