Warning: unlink(/var/www/clients/client2/web2/web/storage/cache//cache.catalog.language.1778754150): No such file or directory in /var/www/clients/client2/web2/web/system/library/cache/file.php on line 144 Saiba rotunda, 2.2x5x0.3mm, Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG, K2.2/D125-A4
Saiba rotunda, 2.2x5x0.3mm, Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG, K2.2/D125-A4, T210988
Distribuie
  • 0,10lei
  • Fără TVA:0,08lei
  • 500 sau mai multe 0,06lei
  • 1000 sau mai multe 0,04lei
  • 4300 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (7879 buc.)
Saiba rotunda, 2.2x5x0.3mm, Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG, K2.2/D125-A4
Tip saiba: rotunda
Material: Otel rezistent la acizi A4
Diametru interior: 2.2mm
Diametru exterior: 5mm
Potrivit pentru suruburi M2
Grosime: 0.3mm
Norma DIN: 125A
Producator: KRAFTBERG
Caracteristici
Diametru exterior 5 mm
Diametru interior 2.2 mm
Filet M2
Grosime 0.3 mm
Producator Kraftberg
Tip Rotund
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Saiba rotunda, 2.2x5x0.3mm, Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG, K2.2/D125-A4