Saiba rotunda, 2.2x5x0.3mm, otel inoxidabil A2, KRAFTBERG, K2.2/D125-A2, T210987
Distribuie
  • 0,13lei
  • Fără TVA:0,11lei
  • 500 sau mai multe 0,04lei
  • 1000 sau mai multe 0,03lei
  • 6100 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (27012 buc.)
Saiba rotunda, 2.2x5x0.3mm, otel inoxidabil A2, KRAFTBERG, K2.2/D125-A2
Tip saiba: rotunda
Material: otel inoxidabil A2
Diametru interior: 2.2 mm
Diametru exterior: 5 mm
Potrivit pentru suruburi M2
Grosime: 0.3 mm
Norma DIN: 125A
Producator: KRAFTBERG
Caracteristici
Diametru exterior 5 mm
Diametru interior 2.2 mm
Filet M2
Grosime 0.3 mm
Material Otel inoxidabil A2
Producator Kraftberg
Tip Rotund
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Saiba rotunda, 2.2x5x0.3mm, otel inoxidabil A2, KRAFTBERG, K2.2/D125-A2