Rezistenta thick film, 820Ω, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4J0821T5E, T111012
Distribuie
  • 0,13lei
  • Fără TVA:0,11lei
  • 1000 sau mai multe 0,04lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • 15000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (64772 buc.)
Rezistenta thick film, 820Ω, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4J0821T5E
Rezistenta (Ohmi): 820R
Putere W: 0,25W
Capsula: SMD1206
Carcasa - mm 3216
Coeficient de temperatura 100ppm/°C
Nivel dificultate Incepator
Rezistenţa 820Ω
Tensiune de impuls max. 400V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 820Ω, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4J0821T5E