Rezistenta thick film, 82Ω, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4J0820T5E, T111016
Distribuie
  • 0,10lei
  • Fără TVA:0,09lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 5000 sau mai multe 0,02lei
  • 15000 sau mai multe 0,02lei
  • Disponibilitate:În Stoc (256486 buc.)
Rezistenta thick film, 82Ω, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4J0820T5E
Rezistenta: 82R
Putere: 250mW
Capsula: SMD1206
Carcasa - mm 3216
Coeficient de temperatura 200ppm/°C
Nivel dificultate Incepator
Rezistenţa 82Ω
Tensiune de impuls max. 400V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 82Ω, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4J0820T5E