Rezistenta thick film, 750kΩ, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603JR-07750KL, T197920
- Producător Yageo
- Cod produs:T197920
0,07lei
- Fără TVA:0,06lei
- 1000 sau mai multe 0,05lei
- 2500 sau mai multe 0,04lei
- 5000 sau mai multe 0,03lei
- Disponibilitate:În Stoc (19534 buc.)
Rezistenta thick film, 750kΩ, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603JR-07750KL
Rezistenta: 750kΩ
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±5%
Putere: 0.1W
| Producator | Yageo |
| Putere W | 100mW |
| Rezistenta (Ohmi) | 750K |
| Tip | Thick film |
| Toleranţa | ±5% |
Etichete: Rezistenta thick film, 750kΩ, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603JR-07750KL