Rezistenta thick film, 750kΩ, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603JR-07750KL, T197920
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T197920
Distribuie
  • 0,07lei
  • Fără TVA:0,06lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 2500 sau mai multe 0,04lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (19534 buc.)
Rezistenta thick film, 750kΩ, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603JR-07750KL
Rezistenta: 750kΩ
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±5%
Putere: 0.1W
Producator Yageo
Putere W 100mW
Rezistenta (Ohmi) 750K
Tip Thick film
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 750kΩ, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603JR-07750KL