Rezistenta thick film, 750Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206750RFKTABC, T109607
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T109607
Distribuie
  • 0,35lei
  • Fără TVA:0,29lei
  • 500 sau mai multe 0,21lei
  • 1000 sau mai multe 0,13lei
  • 2300 sau mai multe 0,06lei
  • Disponibilitate:În Stoc (12180 buc.)
Rezistenta thick film, 750Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206750RFKTABC
Capsula: SMD1206
Putere W: 250mW
Rezistenta (Ohmi): 750R
Tip: Thick film
Caracteristici
Carcasa - inch 1206
Carcasa - mm 3216
Rezistenţa 750Ω
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±1%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 750Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206750RFKTABC