Rezistenta thick film, 750Ω, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4J0751T5E, T110998
Distribuie
  • 0,24lei
  • Fără TVA:0,20lei
  • 1000 sau mai multe 0,08lei
  • 5000 sau mai multe 0,05lei
  • 15000 sau mai multe 0,05lei
  • Disponibilitate:În Stoc (26484 buc.)
Rezistenta thick film, 750Ω, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4J0751T5E
Caracteristici
Carcasa - inch 1206
Carcasa - mm 3216
Coeficient de temperatura 100ppm/°C
Rezistenţa 750Ω
Tensiune de impuls max. 400V
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±5%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 750Ω, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4J0751T5E