Rezistenta thick film, 6.8kΩ, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW12066K80JNTABC, T109603
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T109603
Distribuie
  • 0,28lei
  • Fără TVA:0,23lei
  • 500 sau mai multe 0,13lei
  • 1000 sau mai multe 0,09lei
  • 3800 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (3683 buc.)
Rezistenta thick film, 6.8kΩ, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW12066K80JNTABC
Caracteristici
Capsula SMD 1206
Producator Vishay
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 6.8K
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 6.8kΩ, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW12066K80JNTABC