Rezistenta thick film, 6.8kΩ, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW12066K80JNTABC, T109603
- Producător Vishay
- Cod produs:T109603
0,28lei
- Fără TVA:0,23lei
- 500 sau mai multe 0,13lei
- 1000 sau mai multe 0,09lei
- 3800 sau mai multe 0,03lei
- Disponibilitate:În Stoc (3683 buc.)
Rezistenta thick film, 6.8kΩ, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW12066K80JNTABC
Caracteristici
| Capsula | SMD 1206 |
| Producator | Vishay |
| Putere W | 250mW |
| Rezistenta (Ohmi) | 6.8K |
| Tip | Thick film |
Etichete: Rezistenta thick film, 6.8kΩ, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW12066K80JNTABC