Rezistenta thick film, 68Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW120668R0FKTABC, T109598
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T109598
Distribuie
  • 0,32lei
  • Fără TVA:0,26lei
  • 100 sau mai multe 0,27lei
  • 500 sau mai multe 0,16lei
  • 1000 sau mai multe 0,11lei
  • Disponibilitate:În Stoc (8914 buc.)
Rezistenta thick film, 68Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW120668R0FKTABC
Caracteristici
Capsula SMD 1206
Producator Vishay
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 68 Ohmi
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 68Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW120668R0FKTABC