Rezistenta thick film, 4.99kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F4991T5E, T110928
- Producător Royal Ohm
- Cod produs:T110928
0,20lei
- Fără TVA:0,16lei
- 1000 sau mai multe 0,07lei
- 5000 sau mai multe 0,04lei
- 15000 sau mai multe 0,03lei
- Disponibilitate:În Stoc (12483 buc.)
Rezistenta thick film, 4.99kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F4991T5E
Caracteristici
| Producator | Royal Ohm |
| Putere W | 250mW |
| Rezistenta (Ohmi) | 4.99K |
| Tip | SMD 1206 |
Etichete: Rezistenta thick film, 4.99kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F4991T5E