Rezistenta thick film, 4.99kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F4991T5E, T110928
Distribuie
  • 0,20lei
  • Fără TVA:0,16lei
  • 1000 sau mai multe 0,07lei
  • 5000 sau mai multe 0,04lei
  • 15000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (12483 buc.)
Rezistenta thick film, 4.99kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F4991T5E
Caracteristici
Producator Royal Ohm
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 4.99K
Tip SMD 1206
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 4.99kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F4991T5E