Rezistenta thick film, 49.9Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW120649R9FKTABC, T109547
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T109547
Distribuie
  • 0,35lei
  • Fără TVA:0,29lei
  • 500 sau mai multe 0,21lei
  • 1000 sau mai multe 0,13lei
  • 2300 sau mai multe 0,06lei
  • Disponibilitate:În Stoc (10080 buc.)
Rezistenta thick film, 49.9Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW120649R9FKTABC
Caracteristici
Capsula SMD 1206
Producator Vishay
Putere W 250mW
Rezistenţa 49.9 Ohmi
Rezistenta (Ohmi) ±1%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 49.9Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW120649R9FKTABC