Rezistenta thick film, 475Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206475RFKTABC, T109536
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T109536
Distribuie
  • 0,30lei
  • Fără TVA:0,25lei
  • Disponibilitate:În Stoc (5024 buc.)
Rezistenta thick film, 475Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206475RFKTABC
Capsula: SMD1206
Putere W: 250mW
Rezistenta (Ohmi): 475R
Tip: Thick film
Caracteristici
Carcasa - inch 1206
Carcasa - mm 3216
Nivel dificultate Incepator
Rezistenţa 475Ω
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±1%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 475Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206475RFKTABC