Rezistenta thick film, 470Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206470RJNTABC, T109534
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T109534
Distribuie
  • 0,27lei
  • Fără TVA:0,22lei
  • 500 sau mai multe 0,11lei
  • 1000 sau mai multe 0,09lei
  • 3700 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (2872 buc.)
Rezistenta thick film, 470Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206470RJNTABC
Capsula: SMD1206
Putere W: 250mW
Rezistenta (Ohmi): 470R
Tip: Thick film
Caracteristici
Carcasa - inch 1206
Carcasa - mm 3216
Nivel dificultate Incepator
Rezistenţa 470Ω
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 470Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206470RJNTABC