Rezistenta thick film, 470Ω, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603FR-13470RL, T197787
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T197787
Distribuie
  • 0,57lei
  • Fără TVA:0,47lei
  • 1000 sau mai multe 0,17lei
  • 5000 sau mai multe 0,07lei
  • 6300 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (19710 buc.)
Rezistenta thick film, 470Ω, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603FR-13470RL
Rezistenta: 470Ω
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±1%
Putere: 0.1W
Producator Yageo
Putere W 100mW
Rezistenta (Ohmi) 470 Ohmi
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 470Ω, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603FR-13470RL