Rezistenta thick film, 470Ω, SMD 0603, 0.1W, VISHAY, CRCW0603470RJNTABC, T196734
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T196734
Distribuie
  • 0,29lei
  • Fără TVA:0,24lei
  • 1000 sau mai multe 0,07lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • 9800 sau mai multe 0,02lei
  • Disponibilitate:În Stoc (5780 buc.)
Rezistenta thick film, 470Ω, SMD 0603, 0.1W, VISHAY, CRCW0603470RJNTABC
Rezistenta: 470Ω
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±5%
Putere: 0.1W
Caracteristici
Capsula SMD 0603
Producator Vishay
Putere W 100mW
Rezistenta (Ohmi) 470 Ohmi
Tip Thick film
Toleranţa ±5%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 470Ω, SMD 0603, 0.1W, VISHAY, CRCW0603470RJNTABC