Rezistenta thick film, 47Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW120647R0FKTABC, T109542
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T109542
Distribuie
  • 0,24lei
  • Fără TVA:0,20lei
  • 500 sau mai multe 0,09lei
  • 1000 sau mai multe 0,07lei
  • 3249 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (27590 buc.)
Rezistenta thick film, 47Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW120647R0FKTABC
Capsula: SMD 1206
Putere W: 250mW
Rezistenta (Ohmi): 47R
Tip: Thick film
Caracteristici
Capsula SMD 1206
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 47 Ohmi
Tip Thick film
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 47Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW120647R0FKTABC