Rezistenta thick film, 47Ω, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, CQ06S4F470JT5E, T109293
Distribuie
  • 0,23lei
  • Fără TVA:0,19lei
  • 1000 sau mai multe 0,13lei
  • 5000 sau mai multe 0,08lei
  • 20000 sau mai multe 0,07lei
  • Disponibilitate:În Stoc (6212 buc.)
Rezistenta thick film, 47Ω, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, CQ06S4F470JT5E
Caracteristici
Capsula SMD 1206
Producator Royal Ohm
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 47 Ohmi
Tip Thick film
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 47Ω, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, CQ06S4F470JT5E