Rezistenta thick film, 430Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206430RFKTABC, T109526
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T109526
Distribuie
  • 0,29lei
  • Fără TVA:0,24lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 2274 sau mai multe 0,05lei
  • 5000 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (13715 buc.)
Rezistenta thick film, 430Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206430RFKTABC
Caracteristici
Capsula SMD 1206
Producator Vishay
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 430 Ohmi
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 430Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206430RFKTABC