Rezistenta thick film, 390Ω, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F3900T5E, T110874
Distribuie
  • 0,24lei
  • Fără TVA:0,20lei
  • 1000 sau mai multe 0,08lei
  • 5000 sau mai multe 0,05lei
  • 15000 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (139275 buc.)
Rezistenta thick film, 390Ω, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F3900T5E
Capsula: SMD 1206
Putere W: 250 mW
Rezistenta (Ohmi): 390R
Tip: Thick film
Caracteristici
Carcasa - inch 1206
Rezistenţa 390Ω
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±1%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 390Ω, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F3900T5E