Rezistenta thick film, 39Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW120639R0FKTABC, T109509
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T109509
Distribuie
  • 0,32lei
  • Fără TVA:0,27lei
  • 500 sau mai multe 0,16lei
  • 1000 sau mai multe 0,11lei
  • 2253 sau mai multe 0,06lei
  • Disponibilitate:În Stoc (4650 buc.)
Rezistenta thick film, 39Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW120639R0FKTABC
Caracteristici
Capsula SMD 1206
Producator Vishay
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 39 Ohmi
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 39Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW120639R0FKTABC