Rezistenta thick film, 348Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206348RFKTABC, T109501
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T109501
Distribuie
  • 0,33lei
  • Fără TVA:0,28lei
  • 500 sau mai multe 0,19lei
  • 1000 sau mai multe 0,12lei
  • 2300 sau mai multe 0,06lei
  • Disponibilitate:În Stoc (2590 buc.)
Rezistenta thick film, 348Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206348RFKTABC
Caracteristici
Capsula SMD 1206
Producator Vishay
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 348 Ohmi
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 348Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206348RFKTABC