Rezistenta thick film, 3.3kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F3301T5E, T110882
Distribuie
  • 0,22lei
  • Fără TVA:0,18lei
  • 1000 sau mai multe 0,08lei
  • 5000 sau mai multe 0,04lei
  • 15000 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (182760 buc.)
Rezistenta thick film, 3.3kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F3301T5E
Caracteristici
Capsula SMD 1206
Producator Royal Ohm
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 3.3K
Tip Thick film
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 3.3kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F3301T5E