Rezistenta thick film, 3.3kΩ, SMD 1206, 0.125W, ROYAL OHM, CQ06S4F3301T5E, T109281
Distribuie
  • 0,26lei
  • Fără TVA:0,21lei
  • 1000 sau mai multe 0,15lei
  • 5000 sau mai multe 0,09lei
  • 20000 sau mai multe 0,08lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1395 buc.)
Rezistenta thick film, 3.3kΩ, SMD 1206, 0.125W, ROYAL OHM, CQ06S4F3301T5E
Caracteristici
Carcasa - inch 1206
Carcasa - mm 3216
Rezistenţa 3.3kΩ
Seria producatorului CQ
Tensiune de impuls max. 400V
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±1%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 3.3kΩ, SMD 1206, 0.125W, ROYAL OHM, CQ06S4F3301T5E