Rezistenta thick film, 3.3kΩ, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603FR-073K3L, T197640
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T197640
Distribuie
  • 1,60lei
  • Fără TVA:1,32lei
  • 25 sau mai multe 0,08lei
  • 100 sau mai multe 0,06lei
  • 500 sau mai multe 0,05lei
  • Disponibilitate:În Stoc (83520 buc.)
Rezistenta thick film, 3.3kΩ, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603FR-073K3L
Rezistenta: 3.3kΩ
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±1%
Putere: 0.1W
Producator Yageo
Putere W 100mW
Rezistenta (Ohmi) 3.3K
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 3.3kΩ, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603FR-073K3L