Rezistenta thick film, 3.3kΩ, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603FR-073K3L, T197640
- Producător Yageo
- Cod produs:T197640
1,60lei
- Fără TVA:1,32lei
- 25 sau mai multe 0,08lei
- 100 sau mai multe 0,06lei
- 500 sau mai multe 0,05lei
- Disponibilitate:În Stoc (83520 buc.)
Rezistenta thick film, 3.3kΩ, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603FR-073K3L
Rezistenta: 3.3kΩ
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±1%
Putere: 0.1W
| Producator | Yageo |
| Putere W | 100mW |
| Rezistenta (Ohmi) | 3.3K |
| Tip | Thick film |
Etichete: Rezistenta thick film, 3.3kΩ, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603FR-073K3L