Rezistenta thick film, 3.3kΩ, SMD 0603, 0.125W, WALSIN, WF06P332JTL, T198494
  • Producător Walsin
  • Cod produs:T198494
Distribuie
  • 0,14lei
  • Fără TVA:0,12lei
  • 500 sau mai multe 0,11lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 5000 sau mai multe 0,05lei
  • Disponibilitate:În Stoc (10850 buc.)
Rezistenta thick film, 3.3kΩ, SMD 0603, 0.125W, WALSIN, WF06P332JTL
Rezistenta: 3.3kΩ
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±5%
Putere: 0.125W
Caracteristici
Carcasa - inch 0603
Carcasa - mm 1608
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 3.3kΩ
Tensiune de impuls max. 100V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 3.3kΩ, SMD 0603, 0.125W, WALSIN, WF06P332JTL