Rezistenta thick film, 330Ω, SMD 1206, 0.5W, ROYAL OHM, HP06W2J0331T5E, T109826
Distribuie
  • 0,47lei
  • Fără TVA:0,39lei
  • 250 sau mai multe 0,29lei
  • 1000 sau mai multe 0,18lei
  • 5000 sau mai multe 0,09lei
  • Disponibilitate:În Stoc (7179 buc.)
Rezistenta thick film, 330Ω, SMD 1206, 0.5W, ROYAL OHM, HP06W2J0331T5E
Capsula: SMD 1206
Putere W: 500mW
Rezistenta (Ohmi): 330R
Tip: Cu pelicula metalica
Caracteristici
Carcasa - inch 1206
Carcasa - mm 3216
Nivel dificultate Incepator
Rezistenţa 330Ω
Subtip rezistor de înaltă putere
Tensiune de impuls max. 400V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 330Ω, SMD 1206, 0.5W, ROYAL OHM, HP06W2J0331T5E