Rezistenta thick film, 330Ω, SMD 1206, 0.25W, YAGEO, RC1206JR-07330RL, T110545
- Producător Yageo
- Cod produs:T110545
0,76lei
- Fără TVA:0,62lei
- 10 sau mai multe 0,08lei
- 100 sau mai multe 0,05lei
- 500 sau mai multe 0,04lei
- Disponibilitate:În Stoc (15017 buc.)
Rezistenta thick film, 330Ω, SMD 1206, 0.25W, YAGEO, RC1206JR-07330RL
Rezistenta (Ohmi): 330R
Putere W: 0.25W
Capsula: SMD1206
Tip: Thick film
Caracteristici
| Carcasa - inch | 1206 |
| Carcasa - mm | 3216 |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Rezistenţa | 330Ω |
| Tensiune de impuls max. | 500V |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | thick film |
| Toleranţa | ±5% |
Etichete: Rezistenta thick film, 330Ω, SMD 1206, 0.25W, YAGEO, RC1206JR-07330RL