Rezistenta thick film, 330Ω, SMD 1206, 0.25W, YAGEO, RC1206JR-07330RL, T110545
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T110545
Distribuie
  • 0,76lei
  • Fără TVA:0,62lei
  • 10 sau mai multe 0,08lei
  • 100 sau mai multe 0,05lei
  • 500 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (15017 buc.)
Rezistenta thick film, 330Ω, SMD 1206, 0.25W, YAGEO, RC1206JR-07330RL
Rezistenta (Ohmi): 330R
Putere W: 0.25W
Capsula: SMD1206
Tip: Thick film
Caracteristici
Carcasa - inch 1206
Carcasa - mm 3216
Nivel dificultate Incepator
Rezistenţa 330Ω
Tensiune de impuls max. 500V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 330Ω, SMD 1206, 0.25W, YAGEO, RC1206JR-07330RL