Rezistenta thick film, 330Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206330RJNTABC, T109492
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T109492
Distribuie
  • 0,23lei
  • Fără TVA:0,19lei
  • 500 sau mai multe 0,10lei
  • 1000 sau mai multe 0,08lei
  • 3300 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (5460 buc.)
Rezistenta thick film, 330Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206330RJNTABC
Rezistenta (Ohmi): 330R
Capsula: SMD 1206
Putere W: 250mW
Tip: Thick film
Caracteristici
Carcasa - inch 1206
Carcasa - mm 3216
Rezistenţa 330Ω
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 330Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206330RJNTABC