Rezistenta thick film, 330Ω, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAJ0331T5E, T198194
- Producător Royal Ohm
- Cod produs:T198194
0,24lei
- Fără TVA:0,20lei
- 1000 sau mai multe 0,04lei
- 5000 sau mai multe 0,02lei
- 15000 sau mai multe 0,01lei
- Disponibilitate:În Stoc (15 buc.)
Rezistenta thick film, 330Ω, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAJ0331T5E
Rezistenta: 330Ω
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±5%
Putere: 0.1W
Caracteristici
| Carcasa - inch | 0603 |
| Carcasa - mm | 1608 |
| Coeficient de temperatura | 100ppm/°C |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 330Ω |
| Tensiune de impuls max. | 100V |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | thick film |
| Toleranţa | ±5% |
Etichete: Rezistenta thick film, 330Ω, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAJ0331T5E