Rezistenta thick film, 330Ω, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAJ0331T5E, T198194
Distribuie
  • 0,24lei
  • Fără TVA:0,20lei
  • 1000 sau mai multe 0,04lei
  • 5000 sau mai multe 0,02lei
  • 15000 sau mai multe 0,01lei
  • Disponibilitate:În Stoc (15 buc.)
Rezistenta thick film, 330Ω, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAJ0331T5E
Rezistenta: 330Ω
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±5%
Putere: 0.1W
Caracteristici
Carcasa - inch 0603
Carcasa - mm 1608
Coeficient de temperatura 100ppm/°C
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 330Ω
Tensiune de impuls max. 100V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 330Ω, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAJ0331T5E