Rezistenta thick film, 330Ω, SMD 0603, 0.125W, WALSIN, WF06P331JTL, T198487
  • Producător Walsin
  • Cod produs:T198487
Distribuie
  • 0,14lei
  • Fără TVA:0,11lei
  • 500 sau mai multe 0,10lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 5000 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (38696 buc.)
Rezistenta thick film, 330Ω, SMD 0603, 0.125W, WALSIN, WF06P331JTL
Rezistenta: 330Ω
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±5%
Putere: 0.125W
Caracteristici
Capsula SMD 0603
Producator Walsin
Putere W 125mW
Rezistenta (Ohmi) 330 Ohmi
Tip Thick film
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 330Ω, SMD 0603, 0.125W, WALSIN, WF06P331JTL