Rezistenta thick film, 3.16kΩ, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603FR-073K16L, T197639
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T197639
Distribuie
  • 0,58lei
  • Fără TVA:0,48lei
  • 1000 sau mai multe 0,21lei
  • 4800 sau mai multe 0,05lei
  • 11000 sau mai multe 0,05lei
  • Disponibilitate:În Stoc (7270 buc.)
Rezistenta thick film, 3.16kΩ, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603FR-073K16L
Rezistenta: 3.16kΩ
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±1%
Putere: 0.1W
Caracteristici
Capsula SMD 0603
Producator Yageo
Putere W 100mW
Rezistenta (Ohmi) 3.16K
Tip Thick film
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 3.16kΩ, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603FR-073K16L