Rezistenta thick film, 28kΩ, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAF2802T5E, T198147
Distribuie
  • 0,23lei
  • Fără TVA:0,19lei
  • 1000 sau mai multe 0,08lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (9999 buc.)
Rezistenta thick film, 28kΩ, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAF2802T5E
Rezistenta: 28kΩ
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±1%
Putere: 0.1W
Caracteristici
Capsula SMD 0603
Producator Royal Ohm
Putere W 100mW
Rezistenta (Ohmi) 28K
Tip Thick film
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 28kΩ, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAF2802T5E