Rezistenta thick film, 2.87kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F2871T5E
Distribuie
  • 0,22lei
  • Fără TVA:0,18lei
  • 1000 sau mai multe 0,12lei
  • 5000 sau mai multe 0,04lei
  • 15000 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (299 buc.)
Capsula: SMD1206
Putere W: 250mW
Rezistenta (Ohmi): 2.87kΩ
Tip: Thick film
Caracteristici
Carcasa - inch 1206
Carcasa - mm 3216
Coeficient de temperatura 100ppm/°C
Rezistenţa 2.87kΩ
Tensiune de impuls max. 400V
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±1%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 2.87kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F2871T5E