Rezistenta thick film, 220Ω, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAJ0221T5E, T196432
Distribuie
  • 0,08lei
  • Fără TVA:0,07lei
  • 15000 sau mai multe 0,08lei
  • 50000 sau mai multe 0,07lei
  • Disponibilitate:În Stoc (49918 buc.)
Rezistenta thick film, 220Ω, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAJ0221T5E
Rezistenta: 220Ω
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±5%
Putere: 0.1W
Caracteristici
Carcasa - inch 0603
Carcasa - mm 1608
Coeficient de temperatura 100ppm/°C
Rezistenţa 220Ω
Tensiune de impuls max. 100V
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 220Ω, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAJ0221T5E