Rezistenta thick film, 220Ω, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAJ0221T5E, T196432
- Producător Royal Ohm
- Cod produs:T196432
0,08lei
- Fără TVA:0,07lei
- 15000 sau mai multe 0,08lei
- 50000 sau mai multe 0,07lei
- Disponibilitate:În Stoc (49918 buc.)
Rezistenta thick film, 220Ω, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAJ0221T5E
Rezistenta: 220Ω
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±5%
Putere: 0.1W
Caracteristici
| Carcasa - inch | 0603 |
| Carcasa - mm | 1608 |
| Coeficient de temperatura | 100ppm/°C |
| Rezistenţa | 220Ω |
| Tensiune de impuls max. | 100V |
| Tip rezistor | thick film |
| Toleranţa | ±5% |
Etichete: Rezistenta thick film, 220Ω, SMD 0603, 0.1W, ROYAL OHM, 0603SAJ0221T5E