Rezistenta thick film, 200kΩ, SMD 0603, 100mW, PANASONIC, ERJ3EKF2003V, T196929
Distribuie
  • 1,56lei
  • Fără TVA:1,29lei
  • 1814 sau mai multe 0,12lei
  • 4217 sau mai multe 0,12lei
  • 5000 sau mai multe 0,11lei
  • Disponibilitate:În Stoc (15733 buc.)
Rezistenta thick film, 200kΩ, SMD 0603, 100mW, PANASONIC, ERJ3EKF2003V
Rezistenta: 200kΩ
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±1%
Putere: 100mW
Caracteristici
Carcasa - inch 0603
Carcasa - mm 1608
Coeficient de temperatura 100ppm/°C
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 200kΩ
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±1%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 200kΩ, SMD 0603, 100mW, PANASONIC, ERJ3EKF2003V