Rezistenta thick film, 20Ω, SMD 0603, 0.1W, VISHAY, CRCW060320R0FKTABC, T196636
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T196636
Distribuie
  • 0,25lei
  • Fără TVA:0,21lei
  • 500 sau mai multe 0,16lei
  • 1000 sau mai multe 0,12lei
  • 3864 sau mai multe 0,06lei
  • Disponibilitate:În Stoc (13482 buc.)
Rezistenta thick film, 20Ω, SMD 0603, 0.1W, VISHAY, CRCW060320R0FKTABC
Rezistenta: 20Ω
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±1%
Putere: 0.1W
Caracteristici
Capsula SMD 0603
Producator Vishay
Putere W 100mW
Rezistenta (Ohmi) 20 Ohmi
Tip Thick film
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 20Ω, SMD 0603, 0.1W, VISHAY, CRCW060320R0FKTABC